اوکلاهاما در حال آماده شدن برای ترید استیون آدامز می‌باشد

11 مهر 98
اوکلاهاما در حال آماده شدن برای ترید استیون آدامز می‌باشد
نویسنده:موسی احمدفر

سران OKC بدنبال کاهش مبلغ قرارداد آدامز و ترید او می‌باشند

“ورزش جا”_ در فصلی که اوکلاهاما سیتی تاندر دو فوق ستاره خود یعنی راسل وستبروک و پال جرج را ترید کرد و همه از یک ریبلد جدی در OKC صحبت می‌کنند، خبرهایی نیز از استیون آدامز به گوش می‌رسد.

در وهله اول سران OKC میخواهند از دست قرارداد سنگین کریس پال راحت شوند و او را ترید کنند اما این کار دشوار است چرا که تیم‌های دیگر در پرداخت این قرارداد سنگین برای پال ۳۴ ساله تردید دارند چرا که پال در فصلی (۲۰۱۸/۱۹) که گذشت نیز در هیوستون آنچنان درخشان عمل نکرد و درگیری‌هایی را با جیمز هاردن به وجود آورد.

اما گزینه در دسترس تر اوکلاهاما برای ترید کردن استیون آدامز می‌باشد سنتری ۲۶ ساله و با کیفیت که سران OKC که اگر کمی هوش و دقت به کار ببرند می‌تواند با ترید آن ترکیب خود را تقویت کنند. البته از قرارداد آدامز با OKC دو سال باقی‌مانده است و مبلغ این دو سال نیز ۵۳ میلیون دلار می‌باشد که این مبلغ نیز بالا می‌باشد و کار ترید او را سخت‌تر میکند اما سران اوکلاهاما در تلاش هستند تا با پایین آوردن مبلغ قرارداد وی او را ترید کنند.

حالا باید دید مدیران OKC چگونه داستان پر پیچ و خم ریبلد این باشگاه را ادامه خواهند داد و آیا این باشگاه باری دیگر می‌تواند یک ترکیب جدید و قوی را برای قرار گرفتن در مسیر موفقیت بسازد یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر