گلدن استیت خواهان حفظ دی‌آنجلو است و او را ترید نخواهد کرد

11 مهر 98
گلدن استیت خواهان حفظ دی‌آنجلو است و او را ترید نخواهد کرد
نویسنده:موسی احمدفر

اعتماد کامل سران وریرز به کیفیت بالای دی‌آنجلو راسل

“ورزش جا”_ زمانی که کوین دورنت با قراردادی آزاد به بروکلین نتس پیوست سران وریرز نیز تصمیم گرفتند تا دی‌آنجلو جوان و با کیفیت را به خدمت بگیرند تا وی بتواند در کنار استفن کری و کلی تامپسون خوش بدرخشد.

شایعاتی در این باره به گوش می‌رسید که سران وریرز روی دی‌آنجلو برای مدت طولانی حساب باز نخواهند کرد و وی را با گزینه‌های بهتر ترید خواهند کرد اما تمامی این شایعات شدیدا تکذیب شد و سران این باشگاه رسما اعلام کرده‌اند که دی‌آنجلو راسل ترید نخواهد شد زیرا وی پتانسیل بسیار بالایی دارد و به خوبی میتواند در ترکیب این تیم جا بیفتد و مثلث خطرناکی را همراه با کری و تامپسون تشکیل دهد.

یکی از مدیران ارشد باشگاه گلدن استیت وریرز در مصاحبه‌ای اعلام کرده است:

ما پسری با استعداد و فوق العاده تاثیرگذار را جذب کرده‌ایم، وی آینده وریرز خواهد بود. زمانی که با استیو کر درباره جذب او صحبت می‌کردیم به نکات بسیار مهمی دست یافتیم یکی از این نکات این بود که ما به بازیکنی در ترکیب‌مان احتیاج داریم که زمانی که استف و کلی در بازی حضور ندارند بتواند انعطاف مورد نظر را به بازی ما بدهد و ریتم تیم را در دست بگیرد این ویژگی‌ها همان چیزی است که در وجود راسل وجود دارد و حالا ما همان قطعه پازل گمشده‌ای را که بدنبالش بودیم جذب کردیم پس احمقانه خواهد بود اگر ما بخواهیم وی را ترید کنیم.

دی‌آنجلو راسل در فصل ۲۰۱۸/۱۹ میانگین امتیازی ۲۱.۱، ۳.۹ ریباند و ۷.۰ پاس منجر به گل را در هر بازی به ثبت رساند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر