جوئل امبید: کاش باتلر همچنان در تیم باقی می‌ماند

12 مهر 98
جوئل امبید: کاش باتلر همچنان در تیم باقی می‌ماند
نویسنده:جلال باقری

افسوس بیگ‌من فیلادلفیا بابت جدایی باتلر

“ورزش جا”_ بعد از اینکه جیمی باتلر در مینسوتا تیمبرولوز با کارل آنتونی تاونز و آندره وینگز مشکل پیدا کرد، وی به فیلادلفیا سونی‌سیکسرز ترید شد.

اما پس از اینکه باتلر به سونی‌سیکسرز منتقل شد این سوال پیش آمد که آیا وی با امبید و بن سیمنز میتواند کنار بیاید یا باز هم مثل قضیه تاونز و وینگز خواهد شد. اما اینجا جواب سوال مثبت بود چرا که باتلر به خوبی توانست در کنار امبید و سیمنز یک مثلث ترسناک را برای حریفان به وجود بیاورد تا جایی که اگر شوت معجزه‌وار لحظه آخر کوای لنرد وارد سبد فیلادلفیا نمی‌شد آنها می‌توانستند راهی فینال کنفرانس شرق شوند.

اما حتی رسیدن به یک قدمی فینال کنفرانس شرق هم باتلر را متقاعد نکرد تا قراردادش را با سونی سیسکرز تمدید کند، در همین رابطه جوئل امبید فوق‌ستاره فیلادلفیا درباره جدایی باتلر از فیلادلفیا در مصاحبه‌ای گفت:

این یک ضرر بزرگ بود چون من و او به یک قدمی مسیری که به آن می‌اندیشیدیم بودیم با این وجود من کماکان با وی در ارتباط هستم و با او صحبت میکنم جیمی مانند برادر من است. کاش او همچنان در تیم باقی می‌ماند چرا که با رابطه‌ای که با او ایجاد کردم می‌توانستیم مسیری طولانی را با هم طی کنیم. وقتی او در زمین کنار بازی می‌کرد من خیالم راحت بود که می‌توانستم توپ را به او بسپارم زیرا هم بازیساز فوق‌العاده‌ای بود و هم شوتزن بسیار با دقتی، با این حال اکنون باید هم تیمی‌های حال حاضرم بتوانند با نهایت توان خود کیفیت بالایی را به نمایش بگذارند تا جای خالی وی را پر کنند.

با این وجود این پایان راه نیست تیم ما هنوز هم خوب است و ما باید باز هم برای تحقق اهداف‌مان سرسختانه و دنباله‌دار تلاش کنیم.

جیمی باتلر پس از عدم تمدید قرارداد با فیلادلفیا، با قراردادی آزاد بمدت ۴ سال به ارزش ۱۴۲ میلیون دلار به میامی هیت پیوست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر