استرلینگ: با من درباره مسی و رونالدو صحبت نکنید

30 مهر 98
استرلینگ: با من درباره مسی و رونالدو صحبت نکنید
نویسنده:شایان محمدی

استرلینگ مقایسه شدن را دوست ندارد

“ورزش جا”_ وینگر گریزپای منچسترسیتی با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مقایسه می‌شود اما خود وی اعتقاد دارد که راه زیادی را برای رسیدن به سطح این دو فوق ستاره در پیش دارد و اکنون مقایسه با آن‌ها اشتباه است.

رحیم استرلینگ اعتقاد دارد برای رسیدن به سطح این دو نفر باید سالی ۵۰ یا ۶۰ گل بزنم آن هم به‌مدت ۱۵ سال متوالی،  همچنین وی اصلا دوست ندارد با هیچکسی مقایسه شود.

استرلینگ در دو فصل اخیر با احتساب همه رقابت‌ها ۴۸ گل برای منچسترسیتی به ثمر رسانده است. وی یکی از ستون‌های اصلی تیم پپ به حساب می‌آید همچنین رحیم برای ساوتگیت نیز مهره مهمی به حساب می‌آید و برای رسیدن انگلستان به یورو ۲۰۲۰ حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است.

استرلینگ درباره مسی گفته است:

“مسی یک نوع است و همتایی نداشته و نخواهد داشت.”

وی همچنین گفت:

” اگر من برای ۱۵ سال آینده سالیانه ۵۰ یا ۶۰ گل بزنم، می‌توانید من را با آن دو مقایسه کنید اما اکنون با من درباره مسی و رونالدو صحبت نکنید! زیرا دیگر نمی‌خواهم در این باره چیزی بشنوم.”

استرلینگ در ادامه گفت:

” من نمی‌گویم که برای خودم ارزش قائل نیستم، اما این دو مرد هستند که این کار را انجام می‌دهند، یعنی ۴۰،۵۰،۶۰ گل برای ۱۵ سال متوالی.”

استرلینگ خود را در یک منحنی حرفه‌ای صعودی قرار داده است و در حال حاضر از وی به عنوان یک برنده بالقوه توپ طلای آینده صحبت می‌شود.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر