ون برگن: مونت توانایی حضور در رئال و بارسلونا را دارد

1 آبان 98
ون برگن: مونت توانایی حضور در رئال و بارسلونا را دارد
نویسنده:کوروش عقیلی

هم تیمی سابق مانت وی را مورد تمجید و تعریف قرار داده است

“ورزش جا”_ میسون مانت در فصل ۲۰۱۷/۱۸ بصورت قرضی از چلسی به ویتسه هلند پیوست و توانست توانایی‌های خود را به نمایش بگذارد و برای این تیم در آن فصل ۱۳ گل به ثمر برساند یک فصل بعد وی باز هم بصورت قرضی راهی دربی کانتی شد و پس از تکمیل درخشش خود در چمپیونشیپ در فصل ۲۰۱۹/۲۰ به تیم چلسی بازگردانده شد.

وی روند پیشرفتی خود را به سرعت پشت سرگذاشت و با اثبات تواناییش خود را به گرت ساوتگیت نیز تحمیل کرد تا او را به تیم ملی انگلیس نیز دعوت کند. اکنون میچل ون برگن هم تیمی سابق مانت در ویتسه درباره پیشرفت او می‌گوید:

من بخاطر او بازی‌های چلسی را در این فصل دنبال می‌کنم، وی با اراده قوی خود به جایگاهی که لیاقتش را داشت رساند. او بیش از این پیشرفت خواهد کرد و در لیگ برتر تبدیل به یک ستاره خواهد شد و در آینده با توجه به توانایی که دارد می‌‌تواند راهی رئال یا بارسونا شود.

وی ادامه داد:

میسون روشی را در حمل توپ دارد و می‌تواند به راحتی مدافعان حریف را به دردسر بیندازد او این کار را انجام می‌دهد و زمانی که شما می‌بینید فکر میکند این کار ساده  است در صورتی که این کار به مهارت زیادی نیاز دارد این همان چیزی است که او را از بقیه متمایز می‌کند.

درباره عملکرد مانت در ویسته گفت:

اوایل او ناامید کننده ظاهر شد که البته با توجه به شرایط سنی‌اش چیز عجیبی نبود اما وی تسلیم نشد و توانست به تدریج خود را در ترکیب تیم پیدا کند و عملکرد درخشانی به نمایش بگذارد او همیشه موفق می‌شود چون دست از تلاش برنمی‌دارد.

فرانک لمپارد در تابستان ۲۰۱۹ بلافاصله پس از اینکه بعنوان سرمربی آبی‌های لندنی انتخاب شد میسون مانت را به چلسی بازگرداند و حساب ویژه‌ای روی او باز کرد. فرانکی در ترکیب اصلی تیمش از او استفاده می‌کند زیرا از پتانسیل فراوان مانت به خوبی آگاه می‌باشد. همچنین مانت تو کنون ۴ بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر