آرسنال بدنبال دائمی کردن قرارداد دنی سبایوس با مبلغ 30 میلیون یورو

2 آبان 98
آرسنال بدنبال دائمی کردن قرارداد دنی سبایوس با مبلغ 30 میلیون یورو
نویسنده:شاهین سعیدی

سرمربی توپچی‌ها برنامه بلند مدتی برای سبایوس مد نظر گرفته است

“ورزش جا”_ توپچی‌های لندنی دنی سبایوس را بصورت قرضی در تابستان امسال (2019) از ئال مادرید به خدمت گرفتند، اما پیش از این نیز شایعات به گوشی می‌رسید که آرسنال هافبک اسپانیایی را با قراردادی دائمی جذب کرده است.

البته بحث خرید دائمی سبایوس در تابستان امسال را امری رد کرده است و اعلام کرده که باشگاه در حال برنامه ریزی برای دائمی کردن قرارداد سبایوس با مبلغ 30 میلیون یورو خواهد بود.

ملی‌پوش 23 ساله اسپانیایی با حضور زیدان دیگر جایی در مادرید نداشت و به همین دلیل راهی فوتبال انگلستان شد و اکنون با توجه به اعتمادی که امری به او دارد وی بی میل نیست تا قراردادش را با آرسنال دائمی کند. همچنین اونای امری در مصاحبه‌ پیش از بازی با ویتوریا در لیگ اروپا درباره سبایوس گفته است:

دنی بازیکن بسیار خوبی است و ما روی او حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم او با ما خواهد ماند و کارهای زیادی است برای‌مان انجام خواهد داد. من میدانم که تا چد حد پتانسیل او بالاست البته انتقادهایی به وی وارد شده است که من به آن‌ها اعتنایی نخواهم کرد چرا که همیشه برای همه بازیکنان انطباق با لیگ برتر به زمان نیاز دارد و او اکنون در همین روند به سر می‌برد البته که ما به او کمک خواهیم کرد تا روند منطبق شدن وی تسریع پیدا کند.

سرمربی توپچی‌ها ادامه داد:

ما می‌خواهیم از آن انرژی و اشتیاقی که در وجود اوست به درستی بهره ببریم و او را برای سبک بازی که در نظر داریم آماده‌تر کنیم.

وی در مورد عملکرد سبایوس گفت:

او بازی‌های خوبی را برای ما انجام داده است اما همیشه نمیتوان یک فرم ایده‌آل را حفظ کرد که البته این موضوع به عواملی بستگی نیز دارد. اما به نظر من اکنون خیلی زود است که ما بخواهیم هجمه انتقادات را به سمت سبایوس روانه کنیم و او را بیش از حد شماتت کنیم.

وی درباره وضعیت آرسنال نیز گفت:

ما اکنون در ماه اکتبر هستیم و راه طولانی را تا پایان فصل در پیش خواهیم داشت مطمئنا هم بازیکنان جدیدمان بهتر با سبکی که مد نظر من است بیشتر مچ خواهند شد و هم بازیکنانی که هنوز به فرم ایده آل‌شان نرسیده اند به آن فرم خواهند رسید.

وی درباره اینکه سبایوس چه جایی در تفکراتش دارد اظهار داشت:

هدف نهایی من این است که او بتواند تمام توانایی‌های خود را در اختیار ما بگذارد و به ما کمک کند تا به عنوان یک تیم با عملکردهای مثبت تر به اهداف خود برسیم. ما خوشحالیم که می‌توانیم به او اعتماد کنیم.

سبایوس در تمامی 13 مسابقه اخیر آرسنال در تمام رقابت‌ها به میدان رفته است. وی را جایگزین مناسب سانتی کازورلا در ترکیب توپچی‌های لندنی می‌دانند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر