مالدینی: ممکن است ابراهیموویچ ترس بازگشت به سری آ را داشته باشد

5 آبان 98
مالدینی: ممکن است ابراهیموویچ ترس بازگشت به سری آ را داشته باشد
نویسنده:مازیار امینی

ستاره سوئدی آشکارا علاقه خود به بازگشت به سری آ را بیان کرده است اما همه اعتقاد ندارند که وی بتواند برای تیم موثر باشد

“ورزش جا”_ پائولو مالدینی، مدیر آث میلان معتقد است که ترس می‌تواند زلاتان ابراهیموویچ را از بازگشت به سری آ بازگرداند.

قرارداد زلاتان با لس آنجلس گلکسی به پایان رسیده است و مهاجم پیشین یوونتوس، اینتر و میلان بدنبال بازگشت به سری آ ایتالیا است. ایبرا که تیمش در بازی برگشت مرحله نیمه نهایی MLS مقابل لس آنجلس اف سی حذف شد، ادعا کرد که هنوز هم می‌تواند در سری آ  موثر باشد و فصلی ۲۰ گل به ثمر برساند. همچنین تیم‌هایی از جمله ناپولی، اینتر و بولونیا به جذب وی علاقمند هستند.

احتمال بازگشت ابراهیموویچ به میلان نیز مطرح شده است و اینکه سران روسونری بدنبال تقویت خط حمله خود هستند، با این حال اما مالدینی هنوز در مورد بازگشت زلاتان ۳۸ ساله به ایتالیا شک و تردید دارد.

مالدینی درباره بازگشت زلاتان به سری آ، اعلام کرده است:

بازگشت ایبرا بنا به دلایل زیادی رویایی خواهد بود، اما فکر می‌کنم در ذهن او کمی ترس وجود دارد با توجه به سنی که دارد.

اسطوره میلان ادامه داد:

من به یاد می‌آورم که کارلو آنجلوتی (سرمربی سابق میلان) من را برای بازی دربی روی نیمکت قرار داد و من این مسئله را وقتی متوجه شدم نمی‌توانستم بپذیرم. اکنون من نمیدانم ایبرا می‌تواند این شرایط را قبول کند یا ن.

مدیر میلان همچنین درباره مهاجم لهستانی تیمش اظهار داشت:

پیونتک یک مهاجم خوب است. او باید بیشتر به بازیسازی تیم کمک کند البته با توجه به اینکه تمرکز وی روی گلزنی است.

ابراهیموویچ از زمان انتقالش در سال ۲۰۱۸ از منچستریونایتد به لس آنجلس گلکسی شکوفا شده است، وی در هر دو فصلی که در LA حضور داشته است ۵۳ گل به ثمر رسانده است.

زلاتان علاقه خود به پیوستن به ناپولی و همکاری مجدد با کارلو آنجلوتی را اعلام کرده است. و دی لورنتیس رئیس باشگاه ناپولی نیز درباره پیوستن ایبرا ابراز تمایل کرده و گفته است:

حضور زلاتان در ناپولی بدون توجه حتی به تیم هم زیباست.

وی تصریح کرد:

او هنوز هم میتواند کارهای زیادی انجام دهد و میتواند یک نیروی محرکه برای تیم باشد. من اطمینان دارم که هر مربی دوست دارد او را در اختیار داشته باشد. او یک بازیکن خاص است و می‌تواند برای هر تیمی موثر باشد.

در همین حال کارلو آنجلوتی سرمربی ناپولی هفته پیش اعلام کرد که قصد دارد با ابراهیموویچ تماس بگیرد تا درباره علاقه وی برای پیوستن به تیمش صحبت کند. آنجلوتی در مصاحبه‌ای گفت:

من امشب با او تماس می‌گیرم و می‌گویم منتظریم!

وی ادامه داد:

من علاقه زیادی به او دارم، دیدم که او  ۲۹ گل را در ۳۰ بازی برای گلکسی به ثمر رسانده است. بعد از اینکه با او تماس گرفتم به شما خواهم گفت که او چگونه این کار را انجام داد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر