نگاهی به شکست ناپذیران؛ نیوانگلند پتریتس و سن فرانسیسکو فورتی ناینرز تا کجا می‌توانند پیش بروند؟

8 آبان 98
نگاهی به شکست ناپذیران؛ نیوانگلند پتریتس و سن فرانسیسکو فورتی ناینرز تا کجا می‌توانند پیش بروند؟
نویسنده:شهریار حکیمی

نگاهی داريم به دو تيم بی‌شكست رقابت‌های ليگ NFL

“ورزش جا”_ ۸ هفته از شروع فصل ۲۰۱۹ لیگ NFL می‌گذرد و فقط عدد شکست مقابل ۲ تیم صفر باقی مانده است؛ نیوانگلند پتریتس و سن فرانسیسکو فورتی ناینرز.
جدول آسان مدافع عنوان قهرمانی، شکست ناپذیری پتریتس در هفته‌های نخست را پیشبینی می‌کرد، اما ناینرز، شگفتی این فصل است.
تیمی که فصل گذشته تنها ۴ پیروزی کسب کرد، حال در هفته هشتم ۷ پیروزی دارد (یک بازی استراحت کرده است).
به برنامه بازی‌های آن‌ها نیز نمی‌توان ایرادی وارد کرد. تیمی که فصل قبل متحمل ۱۲ شکست شد، تا به اینجا تیم‌هایی مانند کلیولند براونز و کارولینا پنترز را شکست داده است و از همه مهم‌تر، مقابل فینالیست فصل گذشته یعنی لس آنجلس رمز به پیروزی رسیده است.

با نگاهی به آمار، در می‌یابیم که این دو تیم، دارای بهترین خطوط دفاعی لیگ هستند. پتریتس بهترین آمار دفاعی را دارد و ناینرز نیز درست پشت سر آن‌ها قرار دارد.
علاوه بر این این دو تیم در حمله نیز فوق العاده کار کرده اند. ۵۱ امتیاز ناینرز مقابل پنترز، بیشترین امتیاز آنها در یک بازی از سال ۱۹۸۰ بود. ناینرز در ۳ دیدار دیگر نیز بالای ۳۰ امتیاز کسب کرده است.
پتریتس نیز در حمله بسیار موفق بوده است. آنها در ۶ بازی این فصل، حداقل ۳۰ امتیاز کسب کرده‌اند.

حال نگاهی داریم به ادامه برنامه این دو تیم و مروری داریم بر بازی‌های آتی.
کار سخت شاگردان بیل بلیچیک از اینجا شروع می شود. پتریتس در ۵ هفته ی آینده به ترتیب باید به مصاف بالتیمور ریونز، فیلادلفیا ایگلز، دالاس کاوبویز، هیوستون تکسنز و کنزاس برود.
پیش‌بینی می‌شود که رکورد شکست‌ ناپذیری مدافع عنوان قهرمانی در این ۵ بازی شکسته شود.
احتمالا شکست‌های فصل عادی پتریتس در این ۵ هفته خلاصه می‌شود، زیرا آن‌ها در ۳ هفته پایانی، کار آسانی مقابل سینسیناتی بنگالز، بوفالو بیلز و میامی دالفینز دارند.

سن فرانسیسکو فورتی ناینرز نیز دیدارهای سختی در پیش دارد. جدال آن‌ها با آریزونا کاردینالز می‌تواند هشتمین پیروزی متوالی‌شان را رقم زند، اما تقابل با سیاتل سی هاوکس، گرین بی پکرز، بالتیمور ریونز و نیواورلینز سینتس در ۴ هفته بعدی، احتمال فراوان نوار شکست ناپذیری آن‌ها را قطع خواهد کرد.
کار ناینرز در هفته‌های آخر نیز دشوار است، جایی که برای دومین‌ بار در این فصل باید به مصاف لس آنجلس رمز بروند و در هفته آخر مجددا با سی هاوکس روبرو خواهند شد.

در مجموع پیش‌بینی می‌شود که نه تنها کورد شکست ناپذیری این دو تیم شکسته شود، بلکه فصل را با چند شکست به اتمام برسانند، مخصوصا سن فرانسیسکو فورتی ناینرز که هم تجربه فراوان پتریتس را ندارد، هم با حریف‌های قدرتمند‌تری بازی خواهد کرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر