تریپیر: در اتلتیکو همه مرا رونی صدا می‌زنند!

21 آبان 98
تریپیر: در اتلتیکو همه مرا رونی صدا می‌زنند!
نویسنده:مازیار امینی

مدافع سابق تاتنهام با حضور در لالیگا حس می‌کند جوان‌تر شده است و از بازی زیر نظر سیمئونه لذت می‌برد

“ورزش جا”_ کیرن تریپیر اعتراف کرد که در اتلتیکو نام رونی را دیگو کاستا به او لقب داده است، همچنین وی از بودن در پایتخت اسپانیا لذت می‌برد.

مدافع راست سابق تاتنهام هاتسپر اشاره کرد که با آمدن به لالیگا جوان‌تر شده و طراوت و انگیزه‌اش فراوان تر از قبل شده است، همچنین کار کردن با مربی همچون دیگو سیمئونه وی را بشدت تحت تاثیر قرار داده است.

تریپیر درباره لقب رونی که کاستا به وی داده است گفت:

این فقط به این دلیل است که من تنها بازیکن انگلیسی اینجا هستم و رونی تنها کسی است که او درباره‌اش شنیده است. او اولین بار مرا به این نام صدا زد چون اولین اسمی است که احتمالا به ذهنش خطور کرده است، البته فقط کاستا نیست الان در تمرینات تیم و هر جا که می‌روم به من می‌گویند رونی، حتی در ورزشگاه وقتی مشغول گرم کردن هستم همه فریاد می‌زنند رونی رونی!

تریپیر که پیش از پیوستن به تاتنهام در برنلی حضور داشت اشاره به این دارد که حضور در لالیگا و دور شدن از انگلیس فقط چشم اندازهای او را بهبود بخشیده است. وی گفت:

من دوباره از فوتبال لذت می‌برم، من با فرناندو یورنته و آلدرویرلد درباره حضور در لالیگا سوالاتی پرسیدم و آنها به من گفتند که حضور در لالیگا واقعا لذتبخش است و اگر فرصت رفتن به آنجا را داری با هر دو دستت به آن چنگ بزن!

مدافع راست روخی بلانکوس درباره رفتن از جزیره بیان کرد:

من شنیده‌ام که مردم می‌گویند رفتن از لیگ برتر اشتباه است و هشدارهایی به من دادند اما من هیچ‌گاه نترسیدم، تازه فکر کردم این فرصتی عالی است و زمانی که برای اولین بار با همسرم در مورد رفتن به اتلتیکو صحبت کردم شوکه شد.

تریپیر درباره یاد گرفتن زبان اسپانیایی گفت:

یادگیری زبان زمان خواهد برد. من فقط باید در این مورد صبور باشم و می‌خواهم که آن‌ها بدانند که من سعی خودم را برای یادگیری اسپانیایی می‌کنم.

تریپیر درباره تحول فوتبالی خود در لالیگا اشاره داشت:

مهم‌ترین چیز این است که من از فوتبال لذت می‌برم. من به لیگ دیگری، محیط‌های مختلف، فرهنگ‌های مختلف رسیده‌ام. شاید این چالش جدید مرا از خواب بیدار کرده است.

وی درباره عملکرد فصل قبلش در اسپرز افزود:

فصل گذشته که گاهی اوقات تمرکز من کم بود تیم به مشکل می‌خورد و گل دریافت می‌کرد.

تریپیر درباره عملکرد دفاعی‌اش زیر نظر دیگو سیمئونه گفت:

من در طی ۱۶ ماه گذشته بارها گفته‌ام که دفاع من باید بهتر شود، اگر من برای چولو (سیمئونه) بازی می‌کنم، می‌دانم که می‌توانم یک مدافع مستحکم شوم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر