بیل: بازی برای ولز هیجان انگیز‌تر از بازی برای رئال مادرید است

25 آبان 98
بیل: بازی برای ولز هیجان انگیز‌تر از بازی برای رئال مادرید است
نویسنده:سامان افشاری

این بازیکن ۳۰ ساله اعلام کرد علاقه بیشتری به بازی برای تیم ملی کشورش دارد و از همین جهت خشم هواداران رئال را برافروخت

“ورزش جا”_  گرت بیل در ماه آگوست بدلیل مصدومیت دیگر در ترکیب کهکشانی‌ها قرار نگرفت تا دوران نقاهتش را سپری کند، اما به نظر می‌رسد که وی برای بازی امشب ولز در مقابل آذربایجان آماده است و می‌تواند در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ برای تیم رایان گیگز به میدان برود.

وی در همین رابطه در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود:

من قطعا هیجان بیشتری برای بازی در ولز دارم. من از تیم ملی زیر ۱۷ سال تا کنون برای ولز بازی کرده‌ام و با بیشتر بازیکنان دوستی طولانی مدتی را داشته‌ام.

گرت بیل ادامه داد:

با ولز، من با زبان خودم صحبت می‌کنم و احساس راحتی بیشتری می‌کنم. اما این کاری را که من در زمین انجام می‌دهم را تغییر نمی‌دهد.

گرت بیل در مورد شایعات پیرامون اینکه در رئال تمام توان خود را به کار نمی‌گیرد، گفت:

من همیشه در هر زمینی که پا میگذارم صدرصد توانم را به کار می‌گیرم، این کاری است که همیشه سعی می‌کنم انجام دهم.

وی در رابطه با اینکه رسانه‌های اسپانیایی بر این باور هستند که بیل بازی گلف را بیشتر از بازی کردن برای رئال مادرید دوست دارد، بیان کرد:

صادقانه می‌گویم که واقعا خنده دار است، از این مضحک‌تر مخصوصا عکس‌ها و مطالبی هستند که دوستانم برای من ارسال می‌کنند.

وی افزود:

بعضی چیزهایی که من دیده‌ام را مردم درک نمی‌کنند و نمی‌دانند در مورد چه چیزی حرف میزنند، بنابراین من این ادعاها را کاملا خنده دار می‌دانم.

گرت بیل در تابستان امسال در آستانه رفتن به لیگ سوپرچین بود اما باشگاه رئال مانع از این انتقال شد. همچنین بیل در فصل جاری (۲۰۱۹/۲۰) تنها هفت‌بار برای رئال مادرید به میدان رفته است و ۲ گل و ۲ پاس گل را به ثبت رسانده است.

گرت بیل تا کنون ۷۹ بار برای تیم ملی ولز به میدان رفته و ۳۲ گل نیز به ثمر رسانده است و امیدوار است تا همراه با تیم ملی کشورش به یورو ۲۰۲۰ صعود کنند. آن‌ها برای تحقق این هدف باید آذربایجان و مجارستان را شکست دهند و هم امیدوار باشند که اسلواکی در مقابل کرواسی یا جمهوری آذربایجان امتیاز از دست بدهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر