برباتوف: تاتنهام می‌تواند باشگاه ایده آلی برای گرت بیل باشد

15 آذر 98
برباتوف: تاتنهام می‌تواند باشگاه ایده آلی برای گرت بیل باشد
نویسنده:بابک امیری

گرت بیل مدتی است که در فکر خروج از لالیگا می‌باشد و اکنون که مورینیو پا به شمال لندن گذاشته است این ستاره ولزی از مرد پرتغالی تمجید کرده است.

“ورزش جا”_ دیمیتار برباتوف مهاجم پیشین اسپرز اعتقاد دارد که اگر گرت بیل خواهان خروج از رئال مادرید است، بهترین باشگاه برای او پیوستن به تاتنهام است.

ستاره ولزی از مدت‌ها پیش در فکر خروج از سانتیاگو برنابئو بوده است و حتی تا یک قدمی رفتن به لیگ چین بود که باشگاه مادریدی اجازه خروج را به او نداد اما با توجه به اینکه نقل و انتقالات ژانویه از یک ماه دیگر آغاز خواهد شد باز هم گمانه زنی‌ها و شایعات پیرامون گرت بیل بشدت قوت گرفته است.

گرت بیل در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که امضا قرارداد تاتنهام با ژوزه مورینیو بسیار شگفت انگیز بوده و این مربی پرتغالی می‌تواند موفقیت را برای اسپرز به ارمغان بیاورد. وی در تمجید از مورینیو گفت:

من معتقدم ژوزه فرد مناسبی برای هدایت تاتنهام است، او توانایی انجام کارهای بزرگ را دارد.

با توجه به این صحبت گرت بیل به نظر می‌رسد که وی چراغ سبز را به باشگاه سابق خود داده است و ژانویه می‌تواند شرایط یک انتقال بزرگ برای دو طرف رقم زده شود. برباتوف در این باره گفت:

من یکی از تحسین کنندگان بزرگ بیل هستم. او در مادرید دیگر به بن بست خورده است و اگر به انگلیس بازگردد و به تاتنهام ملحق شود این حرکت می‌تواند محرکه‌ی خوبی برای بازگشت انگیزه به او باشد چرا که تاتنهام باشگاه ایده آل او می‌باشد.

برباتوف ادامه داد:

او قبلا از رفتن به لالیگا در انگلیس و در تاتنهام بوده است و به خوبی با فضای این باشگاه آشناست، من بسیار خوشحال خواهم شد اگر او به اسپرز بازگردد.

در همین رابطه جاناتان بارنت ایجنت گرت بیل گفته است که بیل در مادرید خوشحال نیست اما هنوز درخواست خروجی به باشگاه نداده است.

بیل در سال ۲۰۰۷ از ساوتهمپتون به تاتنهام پیوست در حالی که یک سال بعد هم تیمی او یعنی برباتوف به منچستریونایتد پیوست و دو بار همراه با شیاطین سرخ قهرمان لیگ برتر انگلیس شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر