کدام تیم از دویژن NFC East به پلی آف صعود خواهد کرد؟ نگاهی به رقابت دالاس کاوبویز و فیلادلفیا ایگلز برای رسیدن به پلی آف NFL

20 آذر 98
کدام تیم از دویژن NFC East به پلی آف صعود خواهد کرد؟ نگاهی به رقابت دالاس کاوبویز و فیلادلفیا ایگلز برای رسیدن به پلی آف NFL
نویسنده:شهریار حکیمی

نتایج ضعیف کاوبویز در هفته های اخیر کار دست این تیم داد.

“ورزش جا”_ ۳ شکست متوالی دالاس کاوبویز، اکنون وضعیت دویژن NFC East را دشوار کرده است و دیگر دالاس تنها شانس برتر این دویژن نیست. بعد از گذشت ۱۳ بازی، رکورد دالاس کاوبویز و فیلادلفیا ایگلز براربر است و جدال هفته شانزدهم این دو تیم، حکم مرگ و زندگی دارد.

این اما پایان کار نیست و دالاس و فیلادلفیا ۲ بازی دیگر نیز باید برگزار کنند. دالاس در هفته پانزدهم میزبان لس آنجلس رمز است و در هفته هفدهم میزبان واشینگتن رد اسکینز خواهد بود.
بی شک تقابل آنها با رمز بسیار دشوار خواهد بود زیرا لس آنجلسی ها نیز برای اینکه شانسی برای صعود به پلی آف داشته باشند، باید حتما در بازی های باقی مانده شان به برتری برسند.
کار ایگلز کمی راحت تر به نظر می رسد. آنها علاوه بر بازی با دالاس، مانند کاوبویز باید با واشینگتن رد اسکینز بازی کنند و هفته آخر نیز کار نسبتا راحتی مقابل نیویورک جاینتس قعر جدولی دارند، به همین علت دالاس باید حتما برای اینکه کارش به اما و اگر نکشد، در بازی رو در رو، ایگلز را شکست دهد.

دالاس و فیلادلفیا هر دو تنها در صورت سرگروهی در دویژن می توانند راهی پلی آف شوند، زیرا با توجه به رکورد فعلی آنها که تنها شامل ۶ پیروزی می شود، این دو تیم شانسی برای قرار گرفتن میان دو تیم برتر کنفراس را ندارند. در حال حاضر صعود نیواورلینز سینتس حتمی است، از طرفی گرین بی پکرز نیز احتمال فراوان سرگروه خواهد شد و از میان سن فرانسیسکو فورتی ناینرز و سیاتل سی هاوکس نیز یک تیم به عنوان سرگروه به پلی آف می رسد. دو تیم برتر کنفرانس NFC نیز باز میان سی هاوکس و ناینرز است، به علاوه مینسوتا وایکینگز و لس آنجلس رمز.
پس این دو تیم تنها راه صعود به پلی آف را در برنده شدن دویژن NFC East می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر