رپترز هرگز باور نمی‌کرد که لیکرز گزینه کوای لنرد باشد

3 دی 98
رپترز هرگز باور نمی‌کرد که لیکرز گزینه کوای لنرد باشد
نویسنده:اهورا هاشمیان

ماجرای جالب Claw و انتقالی که به لیکرز انجام نشد!

“ورزش جا”_ چند ماه پس از استعفای مجیک جانسن از سمت مدیریتی لس آنجلس لیکرز، قرار بود که او ملاقاتی را با کوای لنرد داشته باشه و او را برای پیوستن به زرد و بنفش‌ها ترغیب کند.

NBA به جانسن یادآوری کرد که وی حق حضور در چنین ملاقاتی را ندارد زیرا وی دیگر سمتی در لیکرز ندارد و این کار او از سوی اتحادیه ملی بسکتبال محکوم شده است. لنرد پس از اینکه قراردادش را با تورنتو رپترز تمدید نکرد و در فری ایجنسی به سر می‌برد، جانسن سعی داشت تا با او صحبت کند و شرایط حضور در لیکرز را برای او فراهم کند.

این تصور که صحبت‌های مجیک می‌تواند روی تصمیم کوای تاثیر بگذارد هنوز جای بحث است زیرا او در لیکرز هیچ سمتی نداشته بود و شاید حتی اگر او با لنرد ملاقات هم می‌داشت شاید آنچنان تاثیر گذار نمی‌توانست باشد.

یکی از مقامات لیکرز درباره مجیک جانسن و ارتباط با لنرد و شرایط تریدها و انتقالات لیکرز گفت:

دقیقا همان کاری را انجام دادیم که پلینکا (مدیر لیکرز) گفته بود (اشاره به سیاست تریدها و نقل و انتقالات)، ما چیزی از صحت اینکه ملاقات یا صحبتی بین مجیک جانسن و کوای لنرد بوده یا نبوده را از آن آگاه نیستیم.

یکی از منابع آگاه تورنتو اعلام کرده بود:

رپترز هرگز باور نمی‌کرد که لیکرز گزینه‌ای برای لنرد باشد.

با اضافه به این نکته که طبق گفته یک منبع آگاه در تابستان ۲۰۱۹ سران لیکرز به تعقیب لنرد ادامه دادند و حتی به یکی از بازیکنان تیم خود گفته شده بود که لنرد واقعا می‌خواهد به لیکرز بپیوندد.

کوای لنرد در تابستان امسال (۲۰۱۹) با قراردادی آزاد و ۴ ساله به ارزش ۱۴۲ میلیون دلار به رقیب همشهری لیکرز یعنی لس آنجلس کلیپرز پیوست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر