گیگز از منچستر خواست تا پوگبا را بفروشد

13 دی 98
گیگز از منچستر خواست تا پوگبا را بفروشد
نویسنده:بابک امیری

وینگر سابق منچستریونایتد می‌گوید پوگبا دیگر کیفیت سابق خود را ندارد و با شرایط فعلی باشگاه سازگار نیست

“ورزش جا”_ به گفته رایان گیگز، منچستریونایتد با فروش پل پوگبا می‌تواند از طریق پول آن هافبک با کیفیت‌تری به خدمت بگیرد.

هافبک ملی پوش فرانسوی در آستانه جدی ترک الدترافورد قرار گرفته است، هر چند مدیر برنامه وی مینو رایولا و اوله گونار سولشائر گفته‌اند که وی در ژانویه فروخته نمی‌شود.

گیگز میگوید برای سولشائر متاسفم اما او باید سیرک رسانه‌ای که پوگبا را احاطه کرده، حتی زمانی که بازی نمی‌کند را تمام کند. گیگز در پاسخ به این سوال که آیا او انتظار دارد پوگبا را فصل بعد در یونایتد ببیند، گفت:

نه، نه.

وی ادامه داد:

من واقعا برای سولشائر متاسفم زیرا او مجبور است به طور مداوم به سوالات مربوط به پوگبا پاسخ دهد.

گیگر اضافه کرد:

من می‌گویم در حال حاضر یونایتد خوب پیش می‌رود و این بدون او (پوگبا) است. او در چند بازی به میدان آمده است اما در حال حاضر ناامید کننده است.

وینگر ولزی سابق شیاطین سرخ گفت:

او یک استعداد است، ما همیشه در مورد او صحبت می‌کنیم. اما او آن توانایی‌هایی را که دارد در منچستر بروز نمی‌دهد.

وی درباره شرایط سرمربی نروژی یونایتد، گفت:

پاسخ دادن مداوم به سوالات بازیکنی که شایعه می‌شود در آستانه جدایی است باعث می‌شود تا تمرکز یک مربی بهم بریزد، این سوالات دائما در کمپ تمرینات کارینگتون و مصاحبه‌های قبل از بازی و بعد از بازی پرسیده می‌شود و این برای یک مربی ناامید کننده است.

پوگبا در این فصل به دلیل مصدومیت تنها هفت بازی در لیگ برتر انجام داده است و حالا انتظار می‌رود که بدلیل مصدومیت مچ پا تحت عمل جراحی قرار بگیرد. گیگز گفت پوگبا بهترین هافبک یونایتد است، اما این مرد ولزی اعتقاد ندارد که فاتح جام جهانی ۲۰۱۸ به قدر کافی برای شیاطین سرخ موثر باشد.

گیگز گفت:

اگر او با کیفیت اصلی خود بازی کند نمی‌توانید قیدش را بزنید زیرا کسی مانند او را نمی‌توانید داشته باشید. به او اجازه بدهید صحبت‌های خود را در زمین انجام دهد اینگونه من پرورش یافتم. صحبت خود را در زمین انجام دهید و کیفیت خودتان را نمایش دهید.

گیگزی افزود:

اکنون ما در دوره دیگری هستیم، در حاضر رسانه‌های اجتماعی بر همه چیز تسلط دارند.

در حالی که این ادعا مبنی بر اینکه پوگبا بیش از حد وقت خود را در رسانه‌های اجتماعی می‌گذرد امری عادی است، تنها پنج توئیت از حساب رسمی وی در فصل جاری ارسال شده است. رایان درباره این مسئله توضیح داد:

این پیشنهاد که او نباید زیاد درگیر رسانه‌ها شود به خاطر خود او و کیفیتش می‌باشد. همانطور که گفتم پل پس از بازگشت از مصدومیت آن کیفیت را که انتظار میر‌ود را نشان نداده است.

همچنین شماره یازده سابق شیاطین سرخ درباره خروج پوگبا از الدترافورد گفت:

آیا او خوشحال است؟ من نمی‌دانم. آیا او می‌خواهد جای دیگری باشد؟ من نمی‌دانم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر