نیم نگاهی به پلی آف لیگ NFL؛ کدام تیم‌ها راهی سوپر بول ۵۴ می‌شوند؟

14 دی 98
نیم نگاهی به پلی آف لیگ NFL؛ کدام تیم‌ها راهی سوپر بول ۵۴ می‌شوند؟
نویسنده:شهریار حکیمی

جدال بهترین‌ها تازه شروع شده است.

“ورزش جا”_ فصل عادی به اتمام رسید و اکنون نوبت به پلی آف رسیده است، جایی که ۶ تیم برتر هر کنفرانس به جدال می‌پردازند تا قهرمان AFC و NFC مشخص شود و سوپر بول ۵۴ شکل بگیرد. قبل از بررسی بازی‌ها نگاهی داشته باشید به جدول پلی آف امسال.

روی کاغد شاید جدال‌های AFC به حساسی NFC نباشد. بالتیمور ریونز و نیوانگلند پتریتس را خیلی‌ها از الان فینالیست می‌دانند اما نباید از کنزاس سیتی با پاتریک ماهومز و همچنین هیوستون تکسنز با دی شاون واتسن به همین راحتی بگذریم، مخصوصا الان که می‌دانیم جی جی وات نیز به پلی آف می‌رسد و این موضوع امید هواداران تکسنز را افزایش داده است.

برخلاف NFC حتی حدس فینالیست های NFC نیز راحت نیست. سن فرانسیسکو، گرین بی و نیواورلینز همگی رکوردهای مشابهی دارند و سیاتل سی هاوکس نیز فصل خوبی را سپری کرده است. این میان احتمالش کم نیست که ایگلز موی دماغ راسل ویلسن و سی هاوکس شود یا کرک کازینز و وایکینگز برای سینتس دردسر درست کنند.

طبق آخرین پیشبینی‌ها، دیدار سیاتل و فیلادلفیا نزدیک ترین بازی تخمین زده شده است و حتی برخی شانس پیروزی ایگلز را بالاتر می‌دانند. از طرفی دیدار سینتس و وایکینگز یک طرفه ترین بازی پیش‌بینی شده است و همه روی درو بریز و مایکل تامس حساب ویژه‌ای باز کردند.
از بامداد یکشنبه پلی آف ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و در ادامه خواهیم دید که Divisional Round امسال چگونه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر