نگاهی به پلی آف لیگ NFL؛ راند شگفتی‌ها تکمیل شد

18 دی 98
نگاهی به پلی آف لیگ NFL؛ راند شگفتی‌ها تکمیل شد
نویسنده:شهریار حکیمی

نیوانگلند پتریتس و نیواورلینز سينتس خیلی زود از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

“ورزش جا”_ هفته گذشته نگاهی به بازی های وایلد کارت راند پلی آف فصل ۲۰۱۹ داشتیم و پیش‌بینی نمی‌کردیم که پتریتس و سینتس با مشکل بزرگی مواجه شوند اما شرایط طور دیگری رقم خورد.

پلی آف با بازی جذاب هیوستون تکسنز و بوفالو بیلز شروع شد، دیداری که به اوورتایم کشیده شد و کامبک هیوستون با حرکت جادویی دی شاون واتسن در وقت‌های اضافه تکمیل شد.
دقایقی بعد از پیروزی دشوار تکسنز، نیوانگلند پتریتس، مدافع عنوان قهرمانی، میزبان تنسی تایتنز بود.

بازی برابر شروع شد و میزبان در دقایقی بهتر کار کرد اما دفاع پتریتس هیچ جوابی برای درک هنری نداشت و شب استثنایی هنری با پیروزی شوکه کننده تایتنز مقابل پتریتس تکمیل شد.
پتریتس اولین شکست خانگی‌اش در پلی آف را از سال ۲۰۱۲ و اولین شکست در وایلد کارت راند را از سال ۲۰۰۹ تجربه کرد و خیلی زود فصل برایش به اتمام رسید.

شب دوم نیز با شگفتی شروع شد. مینسوتا وایکینگز بازی را بسیار بهتر شروع کرد و طرفداران سینتس را نگران کرد. میزبان به بازی بازگشت و با فیلد گل کار را به اوورتایم کشاند، اما سکه هم با وایکینگز بود و بنفش‌های مینسوتا بازی را در وقت‌هاى اضافه شروع کردند. همان شروع در نهایت با تاچ داونی بحث برانگیز همراه بود تا نیواورلینز برای سومین سال متوالی با جنجال از پلی آف کنار رود.

وایلد کارت راند با پیروزی سیاتل سی هاوکس مقابل فیلادلفیا ایگلز به پایان رسید. مصدومیت کارسن ونتز در همان دقایق ابتدایی دست ایگلز را خالی تر از قبل کرد و میدان را برای هنرنمایی راسل ویلسن و دی کی متکف آماده کرد.
شب تاریخی متکف سیاتل را به دویژنال راند فرستاد و فصل پر تلاطم فیلادلفیا را به اتمام رساند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر