ویدئو؛ گیم پلی بازی شاهکار ویچر ۳

25 دی 98
ویدئو؛ گیم پلی بازی شاهکار ویچر ۳
نویسنده:video varzeshja

The Witcher 3: Wild Hunt، شاهکار ماندگار صعنت گیم در دهه اخیر

“ورزش جا”_ در دهه‌ای که گذشت بازی‌های بسیار زیادی در ژانرها و سبک های مختلفی ساخته شد و گیمرها بازی‌های بسیار خوبی را تجربه کردند بازی‌هایی که اگر بخواهیم آن‌ها را نام ببریم شاید چند مورد را از قلم بیندازیم اما اتفاق فوق العاده خاص و ویژه صنعت گیم در سال ۲۰۱۵ رقم خورد جایی که کمپانی لهستانی سی‌دی پروجکت ویچر ۳ را ساخت و داستان سه گانه و فوق العاده گرالت را به پایان رساند.

ویچر ۳ یک بازی در سبک فانتزی اکشن است، بازی که شما با آن طرف هستید صرفا کشتن غول و دشمنان زیاد و تکراری نیست بازی به قدر از لحاظ گرافیکی و داستانی با نظم، باور پذیر و احساسی است که شما به عنوان یک گیمر فریم به فریم با بازی و مراحل آن دچار هیجانات و احساسات کم نظیری می‌شوید همین موضوع در سراسر دنیا باعث شده تا اکثر گیمرهای معمولی و حرفه‌ا‌ی نگاه ویژه‌ا‌ی به ویچر ۳ داشته باشند و آن را از زمان خود جلوتر بدانند. و حتی عده بسیار زیادی از گیمرها این بازی را به عنوان بازی دهه اخیر صعنت گیم نامیده‌اند.

بودجه ساخت بازی The Witcher 3: Wild Hunt هشتاد و یک میلیون دلار بوده است. همچنین این بازی تا کنون بیش از چهل میلیون نسخه فروش داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر