واکنش لبران جیمز به درگذشت کوبی برایانت: قلبم شکسته و نابودم برادر

8 بهمن 98
واکنش لبران جیمز به درگذشت کوبی برایانت: قلبم شکسته و نابودم برادر
نویسنده:جلال باقری

بغض لبران در سوگ دوستی که پیمان برادری با او بسته بود شکست

“ورزش جا”_ لبران جیمز فوق ستاره لس آنجلس لیکرز در صفحه اینستاگرام خود به درگذشت کوبی برایانت و دخترش (جیانا) واکنش احساسی شدیدی نشان داد، لبران و کوبی دوستی و ارتباط عمیقی با یکدیگر داشته‌اند و این اتفاق تلخ به شدت پادشاه بسکتبال را مات و مبهوت و غمگین کرده است.

هنوز آماده نیستم اما از همین جا شروع می‌کنم. مرد، در حالی که اینجا نشسته‌‌ام، در تلاشم تا چیزی برای پست کردن بنویسم اما هر بار که تلاش می‌‌کنم، زمانی که یاد تو، برادرزاده‌ام جیجی و رفاقت‌، پیوند و برادری‌‌‌مان می‌‌افتم دوباره گریه‌‌ام می‌گیرد.

دقیقا صبح یکشنبه قبل از اینکه فیلادلفیا را به مقصد لس آنجلس ترک کنم، صدایت را شنیدم. یک ذره از یک میلیون سال دیگر هم فکر نمی‌‌کردم که این آخرین گفت و گوی ما باشد. لعنت به زندگی! قلبم شکسته و نابودم برادر. دوستت دارم برادر بزرگم. قلب من با وانسا و فرزاندنت است. به فکرشان هستم. به تو قول می‌دهم که میراثت را ادامه دهم مرد. تو برای همه به ویژه لیکرزی ها ارزش بسیاری داشتی و این مسئولیت من است که این میراث را روی شانه‌‌ هایم بگذارم و راهت را ادامه دهم. لطفاً از آسمان‌‌ها به من قدرت بده که این کار را انجام دهم و حواست به من باشد. چیزهای بیشتری هست که می‌خواهم بگویم اما الان واقعاً نمی‌توانم چون فکرم کار نمی‌کند تا دیدار دوباره‌مان برادر!

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر