پست اینستاگرام همسر کوبی برایانت: درد و رنجی که در این لحظات می‌بریم را نمی‌توان با کلمات توصیف کرد

10 بهمن 98
پست اینستاگرام همسر کوبی برایانت: درد و رنجی که در این لحظات می‌بریم را نمی‌توان با کلمات توصیف کرد
نویسنده:موسی احمدفر

ونسا از مرگ دلخراش همسرش و دخترش می‌گوید

“ورزش جا”_ ونسا برایانت، همسر کوبی برایانت فقید با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از درد و اندوه بی‌پایانی که به آن دچار شده است صحبت می‌کند.

من و دخترانم از میلیون‌ها نفری که حمایت و عشق‌شان را در این زمان سخت به ما نشان دادند تشکر می‌کنیم. از دعاهای شما ممنونم. بدون شک ما به آن‌ها نیاز داشتیم. ما با از دست دادن ناگهانی همسر نازنین و پدر شگفت انگیز دخترانم، کوبی و دختر زیبایم، جیانای دوست داشتنی که خواهری شگفت انگیز برای دیگر خواهرانش یعنی ناتالیا، بیانکا و کاپری بود، کاملا ویران شده‌ایم. همچنین ما برای خانواده‌هایی که در اتفاق تلخ روز یکشنبه عزیزان خود را از دست دادند ناراحت هستیم و خود را در غم آن‌ها شریک می‌دانیم.

 

درد و رنجی که در این لحظات می‌بریم را نمی‌توان با کلمات توصیف کرد . اما چون می‌دانم که کوبی و جیانای من هر دو می‌‌دانستند مردم تا چه حد به آ‌‌ن‌ها علاقه دارند، دارند احساس راحتی می‌‌کنم. حضور کوبی و جیانا در زندگی ما نعمت بزرگی بود. ای کاش آن‌ها برای همیشه اینجا و با ما بودند. کوبی و جیانا برکت بزرگ زندگی ما بودند که خیلی زود از ما گرفته شدند. مطمئن نیستم فردا در زندگی چه اتفاقی رخ خواهد داد و می‌دانم تصور زندگی کردن بدون آن‌ها برای برای مان غیر ممکن است.

 

با این حال هر روز صبح که بیدار می شویم، به خاطر روشنایی و نوری که کوبی و دخترمان بر زندگی ما تابیده‌اند، سعی می‌کنیم به زندگی ادامه بدهیم. عشق ما به آن‌ها بی پایان است. آرزو می‌کنم دوباره بتوانم آنها را روزی در آغوش بگیرم و برای همیشه اینجا کنار خود داشته باشم. از اینکه شادی، غم و اندوه و حمایت خودتان را با ما سهیم کردید ممنونم. از شما می‌خواهیم در این راه جدید احترام و حریم شخصی را رعایت کنید. بنیاد ورزشی مامبا، یک صندوق کمک به خانواده‌های آسیب دیده در این تراژدی به نام MambaOnThree تاسیس کرده است. برای کمک لطفا به آدرس MambaOnThree.org مراجعه کنید. همچنین برای ادامه میراث کوبی و جیانا به MambaSportsFoundation.org مراجعه کنید. در پایان ممنون که با دعاهای خود، ما را حمایت و سعی کردید به ما کمک کنید. به واسطه عشق به کوبی، جیجی، ناتالیا، بیانکا، کاپری و من.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر