ذخیره‌های آل استار ۲۰۲۰ مشخص شدند

11 بهمن 98
ذخیره‌های آل استار ۲۰۲۰ مشخص شدند
نویسنده:جلال باقری

آل استار ۲۰۲۰ متفاوت تر از همیشه

“ورزش جا”_ همانطور که چندی پیش استارترهای آل استار ۲۰۲۰ مشخص شدند، اکنون نوبت به مشخص شدن ذخیره‌های آل استار است.

در این لیست اسامی ۹ بازیکن تازه وارد به چشم می‌خورد که در نوع خود یک رکورد به حساب می‌آید. اما این لیست چهار غایب بزرگ نیز دارد. پال جرج، بردلی بیل، دوین بوکر و زک لوین. شاید بتوانیم علت حضور نداشتن پال جرج را درک کنیم چرا که وی به دلیل مصدومیت در این فصل خیلی کم بازی کرده است اما بردلی بیل با میانگین امتیاز ۲۸.۶، دوین بوکر با میانگین امتیاز ۲۷.۱ و زک لوین با میانگین امتیاز ۲۵.۱ تا اینجای فصل بسیار خوب کار کرده‌اند و در تیم‌شان به عنوان یک لیدر عمل کرده‌اند و نبودشان بسیار عجیب و قابل پذیرش نیست.

اما یکی دیگر از نکات جالب این فهرست حضور کریس پال ۳۴ ساله است، CP3 آخرین باری که به آل استار دعوت شده بود مربوط به سال ۲۰۱۶ می‌باشد و حالا پس از نزدیک به ۴ سال باری دیگر یک گیم پلیر آل استار شده است و این موضوع نشان می‌دهد که کریر این گارد فوق العاده هنوز تمام نشده و او همچنان در اوج است. یکی از دیگر از رکوردهای این آل استار مربوط به تیم سن آنتونیو اسپرز می‌باشد سن آنتونیو پس از ۲۲ فصل متوالی که بازیکن آل استار داشت اکنون هیچ بازیکنی در آل استار ندارد و حتی بازیکنانی مثل لمارکوس آلدریج و دمار دروزن نیز نتوانستند مجوز ورود به آل استار را بگیرند تا این رکورد فوق العاده برای اسپرز از بین برود. و نکته دیگر گلدن استیت است که مثال بارز از عرش به فرش است! زمانی این تیم همزمان ۴ نماینده (استفن کری – کوین دورنت – کلی تامپسون – دریماند گرین) در آل استار داشت اما اکنون هیچ نماینده‌ای در آل استار ندارد.

نکته:

برای ادای احترام به کوبی برایانت اسطوره فقید لس آنجلس لیکرز، فرمت برگزاری بازی آل استار امسال تغییر کرده است و تیم‌های لبران جیمز و یانیس آنته‌توکومپو در ۳ کوارتر ۱۲ دقیقه‌ای به مصاف هم می‌روند، سپس به تیمی که در پایان این ۳ کوارتر پیش افتاده ۲۴ امتیاز اضافه خواهد شد. در کوارتر چهارم که زمان ندارد دو تیم باید به امتیازی برسند که ۲۴ به آن اضافه شده است. به طور مثال اگر تیمی ۱۰۰ بر ۹۷ پیش باشد، امتیاز تیم برنده به ۱۲۴ خواهد رسید. سپس تیمی که عقب است باید ۲۷ امتیاز برای برنده شدن بگیرد و تیمی که جلو است ۲۴ امتیاز نیاز دارد.
برنده هر کوارتر این مسابقه هم قرار است ۱۰۰ هزار دلار به خیریه اهدا کند. برنده کل مسابقه هم ۲۰۰ هزار دلار کمک خواهد کرد.

 ذخیره‌های کنفرانس شرق:

جیمی باتلر – جیسون تیتم – کایل لاوری – بن سیمنز – کریس میدلتون – دمانتس سبونس – بم آدبایو

ذخیره‌های کنفرانس غرب:

دیمین لیلارد – راسل وستبروک – کریس پال – داناوان میچل – برندون اینگرام – نیکولا یوکیچ – رودی گوبرت

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر