زیدان خواهان ماندن گرت بیل در رئال مادرید است

11 بهمن 98
زیدان خواهان ماندن گرت بیل در رئال مادرید است
نویسنده:مهران راد

ستاره سابق اسپرز در آستانه بازگشت به لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است اما مربی‌اش در اسپانیا انتظار دارد که او همچنان در تیم فعلی‌‌اش بماند

“ورزش جا”_ زیدن الدین زیدان سرمربی رئال مادرید درباره اینکه اخباری پیرامون پیوستن گرت بیل به تاتنهام به گوش می‌ر‌سد و اکنش نشان داد و اعلام کرده است که دوست دارد که بیل در مادرید بماند.

گمانه زنی‌ها در لیگ انگلیس نشان می‌دهد که مهاجم ولزی خود را برای بازگشت به شمال لندن آماده می‌کند. گفته می‌شود ژوزه مورینیو برای دستیابی به موفقیت در لیگ برتر به دنبال تقویت تیمش با جذب یک ستاره تاثیرگذار است و جذب بیل یکی از اصلی ترین هدف‌های مرد پرتغالی می‌باشد.

زیدان نیز تمام شایعات پیرامون بیل را خنثی کرد و بیان کرد که گرت بیل به هیچ عنوان در ژانویه سانتیاگو برنابئو را ترک نخواهد کرد، این بدان معنی است که بیل فعلا در مادرید ماندنی خواهد شد اما در تابستان پیش رو این احتمال می‌رود که وی رئال مادرید را ترک کند.

زیدان درباره جدایی گرت بیل گفت:

گرت با ما اینجا است و من روی او حساب می‌کنم. من در مورد این امکان که او رئال را ترک کند، فکری نمی‌کنم.

ایجنت گرت بیل نیز پیش تر اعلام کرده بود که گرت به هیچ وجه به صورت قرضی راهی تیمی نخواهد شد و اگر وی بخواهد رئال را ترک کند با قراردادی دائمی راهی تیم جدیدش می شود.

زیدان باز هم درباره وضعیت مهاجم ۳۰ ساله ولزی گفت:

من همیشه از بازیکنانم دفاع می‌کنم. آنها هر روز تمرین می‌کنند، سخت کار می‌کنند و می‌خواهند از نشان رئال مادرید دفاع کنند.

وی با اشاره به مصدومیت هایی که برای بیل پیش آمده است، بیان کرد:

درست است که وی چند مصدومیت داشته است اما وقتی بازیکنی مصدوم شود، نمی‌توانید کاری کنید. امیدوارم او (گرت بیل) بازی های بیش‌تری برای ما انجام دهد و امیدوارم سریع‌تر به تمرینات برگردد و مهیای بازی کردن شود.

زیزو ادامه داد:

وقتی او آماده شد می‌خواهیم او دوباره برگردد و برای ما بجنگد. این شرم آور است اگر بگوییم گرت به فکر جدایی از رئال است.

پیش از این دیمیتار برباتوف هم تیمی پیشین گرت بیل در تاتنهام گفته بود:

او می‌خواهد در مادرید بماند من هم دوست دارم او بماند، اما اگر می‌خواهد آنجا را ترک کند دوست دارم او به تاتنهام یا منچستریونایتد برود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر