دیانتی وایلدر و تایسون فیوری ۲۲ فوریه در لاس وگاس به مصاف هم می‌روند

24 بهمن 98
دیانتی وایلدر و تایسون فیوری ۲۲ فوریه در لاس وگاس به مصاف هم می‌روند
نویسنده:بهروز هخامنش

مبارزه غول‌ها این بار برنده خواهد داشت؟

“ورزش جا”_ دیانتی وایلدر قهرمان بوکس سنگین وزن جهان و تایسون فیوری قهرمان پیشین این رشته در تاریخ ۲۲ فوریه در شهر لاس وگاس آمریکا به مصاف هم می‌روند.

وایلدر در سال ۲۰۱۵ قهرمان جهان شد و رکوردی جالب را به ثبت رسانده است وی توانسته است ۱۰ بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کند و از این حیث با رکورد محمد علی کلی بوکسور افسانه‌ای جهان برابری کند. به این آمار شگفت انگیز این مورد را نیز اضافه کنید که وایلدر تا کنون هیچ شکستی در مسابقات حرفه‌ای نداشته است و حاصل مبارزات وی ۴۲ پیروزی و ۱ مساوی بوده است.

تایسون فیوری در سال ۲۰۱۵ با شکست دادن ولادیمیر کلیچکو قهرمان بوکس سنگین وزن جهان شد اما وی مدتی بعد به دلیل استعمال کوکائین با محرومیت روبرو شد. وی سرانجام سال ۲۰۱۷ پس از سپری کردن دوران درمان خود به میادین بازگشت. فیوری در سال ۲۰۱۸ پس از ۳۰ ماه دوری از میادین به رینگ برگشت و با دیانتی وایلدر مبارزه کرد، این مبارزه پر برخورد و سنگین در نهایت برنده‌ای نداشت و با نتیجه مساوی خاتمه یافت. همچنین فیوری نیز مانند وایلدر تا کنون هیچ شکستی در دوران حرفه‌ایش نداشته است چرا که وی تا کنون ۲۹ پیروزی و ۱ مساوی را به ثبت رسانده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر