رایولا درباره لینک شدن پوگبا به رئال مادرید: می‌خواهم در تابستان یک فوتبالیست عالی به آنجا ببرم

29 اسفند 98
رایولا درباره لینک شدن پوگبا به رئال مادرید: می‌خواهم در تابستان یک فوتبالیست عالی به آنجا ببرم
نویسنده:مازیار امینی

با شواهدی که پیداست به احتمال زیاد پوگبا در تابستان ۲۰۲۰ از شیاطین سرخ جدا خواهد شد

“ورزش جا”_ مینو رایولا که جزوه یکی از بزرگ‌ترین ایجنت‌های دنیای فوتبال به شمار می‌رود، اعلام کرده است که قصد دارد در تابستان امسال انتقالی بزرگی را برای رئال مادرید انجام دهد. و این نشان می‌دهد که وی می‌خواهد ستاره منچستریونایتد پل گوگبا را راهی سانتیاگو برنابئو کند.

ملی پوش فرانسوی منچستریونایتد از مدت‌ها پیش ساز جدایی خود را کوک کرده است و از مدت‌ها پیش نیز معلوم بود که وی آینده‌ای در الدترافورد نخواهد داشت، همچنین وی در این فصل اکثرا مصدوم بوده است و نتوانسته که کمکی به تیم اوله گونار سولسشر کند.

سولسشر اگر چه که ابراز امیدواری کرده است که پوگبا در یونایتد باقی بماند. اما رایولا که ایجنت پوگبا می‌باشد با اعلام انتقالی بزرگ به مادرید، عملا موضوع جدایی هافبک فرانسوی را تایید و قطعی کرده است.

رایولا در مصاحبه با مارکا بیان کرد:

روابط من با رئال مادرید بسیار خوب است. من می‌خواهم یک فوتبالیست عالی را در تابستان امسال به مادرید ببرم. این برای من و فوتبالیستی که قرار است راهی رئال شود یک افتخار خواهد بود زیرا رئال مادرید یک باشگاه عالی است. من یک موکل در رئال دارم و آن آرئولا است البته آرئولا با قراردادی قرضی در آنجا حضور دارد اما این تازه نصف کار من است و هنوز کار اصلی من با رئال تمام نشده است.

وی ادامه داد:

من با مدیران رئال مادرید در ارتباط هستم و امیدوارم بتوانم روزی فوتبالیستی بزرگ را به تیم آنها منتقل کنم.

وی در پاسخ درباره وضعیت پوگبا گفت:

پل در شرایط دشواری قرار گرفته، اما بگذارید درباره شرایط انتقال وی صحبت نکنیم چون در انگلیس به سرعت از هر حرفی جنجال می‌سازند. پوگبا در حال حاضر بازیکن منچستریونایتد است و او متمرکز است تا با یونایتد فصل را به خوبی به پایان برساند.

وی گفت:

پوگبا در تلاش است تا هر چه زودتر به ترکیب منچستریونایتد بازگردد و تیم را برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان اروپا کمک کند و اگر این اتفاق را بتواند رقم بزند برای او و تیمش فوق العاده خواهد بود.

ارلینگ هارلند  ۱۹ ساله که در نقل و انتقالات زمستانی به بروسیا دورتموند پیوست و توانست در ۱۱ بازی که برای دورتموند به میدان رفت ۱۲ گل به ثمر برساند دیگر موکل رایولا می‌باشد و رایولا درباره وی گفت:

او یک جواهر با ارزش است. خوب است که او بصورت مداوم بازی می‌کند و اینکه می‌بینید چگونه به پیشرفت کردنش ادامه می‌دهد واقعا لذت‌بخش است.

وی درباره درخشش هارلند در پیراهن دورتموند بیان کرد:

هیچکس تصور نمی‌کرد وی به راحتی بتواند در بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان اروپا برای دورتموند به این زودی شکوفا شود واقعا هیچکس انتظار چنین عملکردی از او را نداشت. رفتن از اتریش به آلمان آسان نیست، همچنین که شما بتوانید کیفیت خود را ثابت کنید. اما او این کار را با تمام توانش انجام داد.

رایولا ادامه داد:

او هنوز باید به رشد و پیشرفت کردنش ادامه دهد، در دورتموند این شرایط برای وی مهیا است. البته این فضیه نیز درست است که وی سرعت پیشرفت شگفت انگیزی را داشته است چه زمانی که در سالزبورگ بازی می‌کرد و چه الان که در دورتموند حضور دارد اما او باید برای تبدیل شدن به فوتبالیستی بزرگ چیزهای بیشتری یاد بگیرد ضمن اینکه به نظرم او نیازی به خروج از دورتموند ندارد و بعید می‌دانم فعلا وی بخواهد وستفالن را ترک کند.

برچسب‌ها:, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر