پدر همسر دی‌لیخت: آن‌ها دوست دارند تا ۵ الی ۱۰ سال دیگر در تورین باقی بمانند

4 فروردین 99
پدر همسر دی‌لیخت: آن‌ها دوست دارند تا ۵ الی ۱۰ سال دیگر در تورین باقی بمانند
نویسنده:سینا نیک‌پور

مدافع هلندی باشگاه یوونتوس اکنون در شمال ایتالیا زندگی می‌کند و می‌خواهد که مدت طولانی در آنجا باشد

“ورزش جا”_ متایس دی‌لیخت و همسرش عاشق شهر تورین و ایتالیا شده‌اند و احساس خوشبختی می‌کنند به همین دلیل دی‌لیخت قصد دارد ۵ الی ۱۰ سال در یوونتوس بماند.

مدافع هلندی تابستان ۲۰۱۹ با انتقالی ۷۵ میلیون یورویی از آژاکس به یوونتوس پیوست، یووه برای خرید دی‌لیخت رقیبان بزرگی همچون بارسلونا و پاری سن ژرمن را شکست داد. این مدافع ۲۰ ساله در بیانکونری مسیر پختگی در پست دفاع میانی را می‌آموزد و پیشرفت قابل ملاحضه‌ای نیز داشته است و با این کیفیت خیال سران باشگاه یووه بابت مدافع مرکزی تیم‌شان برای چندین سال آینده راحت است.

خود دی‌لیخت بر این باور است که هنوز چیزهای خیلی زیادی وجود دارد که باید بیاموزد و بارها تاکید کرده است که تورین مکان مناسبی برای پیشرفت طولانی مدت او است. با این حال، مانند همه فوتبالیست‌ها در سراسر جهان، پیشرفت او به دلیل ویروس کرونا و تعطیلی رقابت‌ها متوقف شده است.

ایتالیا نیز یکی از کشورهایی است که ویروس کرونا به شدت در آن فراگیر شده است و جمعیت زیادی از این کشور مبتلا به این ویروس شده‌اند. باشگاه یوونتوس نیز از این قضیه مستثنا نیست و تا کنون سه بازیکن این تیم دنیل روگانی، بلیز متویدی و پائولو دیبالا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و به همین دلیل سران باشگاه تمام اعضای تیم را قرنطینه کرده‌اند. پدر همسر دی‌لیخت نیز از اقدام باشگاه یووه بابت قرنطینه کردن اعضای تیم تحسین کرده است، وی گفت:

متایس تست کرونا داده است و خوشبختانه جواب آن منفی بوده است پس به همین دلیل نیاز نیست آنکی (همسر دی‌لیخت) آزمایش دهد. باید بگویم باشگاه یوونتوس در مواجهه با ویروس کرونا بسیار خوب کار کرده است و برای اعضای تیم مثل یک خانواده واقعی بوده است.

وی ادامه داد:

در ابتدا کمی اظطراب برایم وجود داشت چون آنکی با همسر روگانی دوستی نزدیک داشته‌اند و به همین خاطر ترسیدم که آنکی نیز مبتلا شده باشد اما با منفی بودن جواب آزمایش متایس آرام شدم.

مولنار پدر آنکی بیان کرد:

متایس و آنکی به سرعت با زندگی در تورین خو گرفته‌اند و به هیچ وجه قصد ندارند به این زودی این شهر را ترک کنند.

وی اضافه کرد:

گذشته از این زمان سخت و دشوار، آنکی و متایس واقعا عاشق تورین و ایتالیا هستند. آنها اکنون در کنار هم زندگی بسیار خوبی را تجربه می‌کنند.

برچسب‌ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

اخبار بیشتر